Historia programu Comenius/Erasmus+
Spotkanie z partnerami z projektu Erasmus+ w Pribramie

Kolejne spotkanie młodzieżowe Programu Erasmus + tym razem w czeskim partnerskim mieście Pribram.Przez tydzień około 100 osobowa reprezentacja pięciu państw wspólnie realizowała tegoroczny program "Jesteście częścią nas". Napisany wspólny scenariusz teatralnego przedstawienia znalazł realizację i został zaprezentowany w auli szkoły w Pribramie. Przygotowując przedstawienie młodzież w sześciu grupach (cztery teatralne), plastyczna i muzyczna, przygotowała spektakl - premiera wypadła wspaniale. Obok pracy programowej odwiedziliśmy Pragę, rozegrała się gra terenowa w Pribramie i poznaliśmy wspaniały zamek Karola IV. Wieczory wypełniał nam taniec zarówno wymyślne współczesne układy jak i zaskakujący wszystkich nasz wspaniały pokaz Krakowiaka. Ocena młodzieży jak zawsze po spotkaniu jest bardzo pozytywna dlatego opiekunowie Programu Erasmus+ zapraszają do uczestnictwa w przyszłym roku szkolnym.