Historia programu Comenius/Erasmus+
Spotkanie z partnerami z projektu Erasmus+ z Kępna

12 marca gościliśmy w szkole naszych partnerów w projekcie Erasmus+ - uczniów z LO nr 1 w Kępnie. Zwiedziliśmy Dzielnicę Czterech Świątyń i poznaliśmy różnice pomiędzy poszczególnymi odłamami chrześcijaństwa oraz podstawowe informacje na temat judaizmu. Podczas gdy część naszej grupy zmagała się z historią i religiami, druga połowa zaliczyła wielogodzinny maraton sportowy. Krakowiak jest forsownym tańcem, więc szczególne podziękowania należą się pani profesor Agnieszce Macińskiej-Drążek, która po raz kolejny niestrudzenie doskonaliła ruchy i układ, aby wypadły jak najlepiej podczas konferencji w Czechach. A to już baaardzo niedługo...