Sukcesy

3 kwi 2023

Finalistka i laureatka Ogólnopolskich Konkursów Chemicznych

W naszej szkole wyrosła "chemiczna perełka", Natalia Skałecka z klasy 3 B o profilu biologiczno-chemicznym. Od początku roku szkolnego wzięła udział w wielu ogólnopolskich konkursach chemicznych w całej Polsce. Najważniejsze sukcesy odniosła w dwóch miejscach. W Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Politechniki Toruńskiej została finalistką, a w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Politechniki Gdańskiej została laureatką i otrzymała indeks na uczelnię. Poza tym przystąpiła do Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH". Dostała się do finału, który już się odbył i czekamy na wyniki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

26 sty 2023

Ranking Perspektyw

Fun­da­cja Edu­ka­cyjna „Per­spek­tywy” potwier­dza, że Liceum Ogól­no­kształ­cącemu nr XIII im. Alek­san­dra Fre­dry we Wro­cła­wiu przy­słu­guje tytuł „Zło­tej Szkoły 2023”

Czytaj dalej...
18 sty 2023

Plebiscyt: Nauczyciel Roku

Nauczycielka naszej szkoły p. Justyna Woźny została zgłoszona przez uczniów do Plebiscytu: Nauczyciel Roku szkoły ponadpodstawowej 2022 i zajęła 2. miejsce we Wrocławiu!

Dziękujemy za oddane głosy.

Więcej informacji...

18 cze 2022

Sukces w XV Powiatowym Konkursie Literackim

Martyna Ziółkowska z klasy 3X zajęła 1 miejsce w XV Powiatowym Konkursie Literackim pod patronatem X LO i Muzeum Narodowego we Wroclawiu.To już kolejny sukces uzdolnionej literacko Martyny. Serdecznie gratulujemy!

29 maj 2022

Wręczenie certyfikatów DSD II

Dnia 25 maja 2022 w Konsulacie Generalnym Niemiec we Wrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów DSD II. Certyfikaty DSD II wręczał naszym absolwentom Konsul generalny pan Hans Jörg Neumann...

Czytaj dalej...

Ranking Perspektyw

Fun­da­cja Edu­ka­cyjna „Per­spek­tywy” potwier­dza, że Liceum Ogól­no­kształ­cącemu nr XIII im. Alek­san­dra Fre­dry we Wro­cła­wiu przy­słu­guje tytuł „Zło­tej Szkoły 2023”

Czytaj dalej...

Szkicownik

Z teczki klas architektonicznych i plastycznych...

Zuzanna Łuszcz z klasy 3F

Szlif 04/2023

Nowy numer!

A w nim nowe i świeże artykuły, felietony i wywiady przgotowane przez uczniów klas dziennikarskich.

XXV SWA

Zdjęcie z zajęć podczas XXV Szkolnych Warsztatów Astronomicznych

Otwarcie hali sportowej 1.09.2022

Wieści z Facebooka

Strona archiwalna szkoły

Strona archiwalna LO nr XIII i Gimnazjum nr 48